Letošním ročníkem konference nelékařských profesí se bude prolínat motiv změny. Mezi spíkry konference vystoupí například prof. Helena Haškovcová, doc. Roman Šmucler nebo MUDr. Ivana Pospíšilová, primářka Komplexního rehabilitačního centra Nemocnice Na Pleši.

 

Téma a přednášející konference 

Letošním ročníkem konference nelékařských profesí se bude prolínat motiv změny. Ať již půjde o změny ve vyhlášce o zdravotnické dokumentaci, se kterými nás seznámí advokát Petr Šustek, nebo o vývoj a novinky na poli onkologie (přednese emeritní primářka onkologie na Pleši, Alexandra Aschermannová) či rehabilitace (přednese primářka Komplexního rehabilitačního centra, Ivana Pospíšilová).

Již tradičně vystoupí Helena Haškovcová, profesorka lékařské etiky, která nám přiblíží téma proměny tradičních etických hodnot v českém zdravotnictví, a psycholožka Laura Janáčková, která bude přednášet o problematice sebevědomí.

Mezi spíkry nebude chybět ani letos spolumajitel Nemocnice Na Pleši a prezident České stomatologické komory, Roman Šmucler, a vystoupí také Karel Nesměrák, docent příropdovědecké fakulty UK.

Konference 2018 - poster

 

Program ke stažení

Program konference 2018

 

Share This